Coraz częściej można spotkać się z pojęciem „polerowanie włosów” lub z języka angielskiego „hairdusting”. Czy warto zdecydować się na taki zabieg? Zdecydowanie tak!

Na czym polega polerowanie włosów?

Przy użyciu specjalnej maszynki z nakładką polerujemy każde pasemko, pozbywając się wszystkich najbardziej zniszczonych, odstających końcówek z całej długości. Co ważne – podczas polerowania, nie cieniujemy włosów oraz nie tracą one centymetrów na długości.

polerowanie-wlosow-rzeszow

Jak przebiega zabieg polerowania włosów krok po kroku?

 1. Rezerwacja wizyty

  Usługa polerowania włosów trwa około jednej godziny, a wizytę można łatwo zarezerwować w aplikacji booksy klikając przycisk poniżej lub telefonicznie, czy przez wiadomość na instagramie albo facebooku.

 2. Mycie skóry głowy

  Wizytę rozpoczynamy od zaproszenia cię na myjkę fryzjerską, gdzie możesz wygodnie usiąść kiedy zajmiemy się twoimi włosami. Dokładne mycie pozwoli ci się zrelaksować a także przygotuje twoje włosy do zabiegu. W tym przypadku przeprowadzamy regularne mycie profesjonalnymi kosmetykami. Podczas  wykonywania innych zabiegów jak keratynowe prostowanie włosów wykorzystujemy podczas mycia inne kosmetyki – przystosowane do przygotowania do zabiegów z wykorzystaniem produktów głęboko wnikających we włosy.

 3. Wypielęgnowanie włosów

  Po myciu, aby twoje włosy były w pełni zadbane – nałożymy głęboko nawilżającą maskę do włosów, która zapewni im dużą ilość substancji odżywczych i nada blasku oraz lekkości. Pozwolimy masce działać kilkanaście minut – w tym czasie porozmawiamy o doborze kosmetyków i pielęgnacji włosów, a także odpowiemy na inne pytania z zakresu dbania o włosy czy zabiegi pielęgnacyjne.

 4. Suszenie włosów

  Końcówki włosów zabezpieczymy wysokiej jakości olejkiem do włosów, a następnie przechodzimy do suszenia. Suszarkę ustawimy na średni nawiew z letnim powietrzem, aby włosy zostały dokładnie wysuszone przed polerowaniem.

 5. Podział włosów na pasma

  Do polerowania włosów należy je odpowiednio przygotować, kiedy zostały już starannie umyte, wypielęgnowane i wysuszone – podzielimy je na cienkie pasma aby móc wykonać zabieg polerowania dokładnie, a co za tym idzie – osiągnąć najlepszy efekt. Dzięki cienkim pasmom, maszynka do polerowania włosów będzie w stanie wyłapać więcej zniszczonych końcówek, a twoje włosy będą wyglądać olśniewająco.

 6. Polerowanie włosów

  Dzięki użyciu maszynki do włosów ze specjalną nakładką, która w odpowiedni sposób układa włosy – przeciągając po pojedynczych pasmach – usuwamy zniszczone końcówki włosów na ich całej długości. Przy polerowaniu włosów nie cieniujemy ich ani nie skracamy. Zabieg daje efekt jednolitej, gładkiej tafli włosów.

Dlaczego powinnam się zdecydować na polerowanie włosów?

Polerowanie włosów to idealny zabieg dla kobiet, które przez jakiś czas zapomniały się w regularnym dbaniu o włosy. Jeśli widzisz, że twoje włosy są postrzępione na końcach, mają rozdwojone końcówki na całej długości, a chcesz aby znów wyglądały pięknie – polerowanie włosów jest właśnie dla ciebie. Dzięki zabiegowi polerowania twoje włosy odzyskają zdrowy wygląd, będą wolniej się niszczyć i na nowo będziesz się nimi zachwycać.

Co daje polerowanie włosów?

 • Polerowanie włosów poprawi ich wygląd. Pozbędziesz się efektu postrzępionych włosów.
 • Usunięte zostaną zniszczone końcówki na całej długości.
 • Włosy nie tracą objętości podczas wykonywania zabiegu.