Szampon do włosów Nashi Argan Hair Care Rzeszów

Produkt, który sprawi, że Twój rytuał pielęgnacyjny będzie przyjemniejszy niż dotychczas – dlaczego?

Szampon z linii Hair Care przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji domowej. Jego konsystencja przypomina skoncentrowany żel do mycia ciała – w kontakcie z wodą zamienia się w pianę, która pozwala na równomierne rozprowadzenie szamponu po całej powierzchni skóry głowy. Gęsta formuła korzystnie wpływa na wydajność – wystarczy niewielka ilość produktu, aby skutecznie oczyścić głowę z zanieczyszczeń. Jednocześnie jest delikatny – nie powoduje podrażnień, przesuszenia.

Duży szampon Nashi Argan Hair Care Rzeszów

Rola szamponu do włosów

Szampon ma za zadanie pozbyć się licznych zanieczyszczeń ze skóry głowy t.j. martwy naskórek, sebum, kurz oraz resztek kosmetyków. To właśnie skóra głowy się przetłuszcza, a nie stricte włosy. Dlatego podczas mycia, powinniśmy skupić się na skórze – opuszkami palców wykonujemy masaż kolistymi ruchami, delikatnie rozprowadzając szampon. Nie pocieramy włosów na długości – piana, która spłynie z góry, je umyje.

Substancje zawarte w składzie i ich korzystne działanie na włosy oraz skórę

W składzie znajdziemy liczne substancje nawilżające – humektanty. Dzięki temu skóra będzie odpowiednio nawilżona – nie będzie musiała produkować zwiększonej ilości sebum, które jest naturalnym płaszczem lipidowym (chroni skórę głowy przed odparowywaniem wody – przesuszeniem). Tym sposobem będziesz mogła ograniczyć przetłuszczanie skóry głowy i na dłużej zachowasz świeżość włosów. Humektanty zawarte w składzie to m.in. mocznik, panthenol oraz kwas mlekowy. 

Zawarte w składzie emolienty, tworzą na włosach warstwę ochronną przed uszkodzeniami oraz  zatrzymują nawilżenie we włosach. Znajdziemy w składzie szamponu m.in. olej arganowy oraz olej lniany – dwa podstawowe oleje, które u większości kobiet sprawdzają się rewelacyjnie. Olej arganowy jest wyczuwalny w kompozycji zapachowej – przepięknie pachnie.

Nie zabraknie również protein – Hydrolizat protein pszenicy, a także aminokwasy, dzięki czemu włosy będą mocniejsze, a my zadbamy o równowagę PEH.

Chcesz kupić kosmetyki Nashi Argan?

Chcesz kupić kosmetyki Nashi Argan?

Zalety szamponu Nashi Argan

  • gęsta konsystencja
  • wydajność produktu
  • piana, która pozwala na równomierne rozprowadzenie szamponu na skórze głowy
  • skład bogaty w substancje, które pomagają utrzymać równowagę PEH
  • skutecznie oczyszcza skórę głowy oraz włosy z zanieczyszczeń, jednocześnie jest delikatny – nie powoduje przesuszenia 
  • naturalny, łągodny skład
  • opakowanie przyjazne środowisku 
  • kosmetyk cruelty free – nietesowany na zwierzętach