Gorące nożyczki Rzeszów

Czym są gorące nożyczki?

Gorące nożyczki to innowacyjne urządzenie, które służy do podcięcia włosów na gorąco. Dzięki swoim licznym zaletom, zdobywają coraz większą popularność. To jedyne takie urządzenie na rynku, które pod wpływem ciepła uszczelnia końcówki włosów – zamyka je, wraz z zawartymi w nich substancjami odżywczymi.

Za pomocą podcięcia na gorąco, przeciwdziałamy rozdwajaniu się końcówek oraz chronimy włosy przed odparowywanie wody z włosów – zachowujemy nawilżenie wraz z innymi substancjami, które dostarczamy włosom, stosując maski z bogatym składem.

Dlaczego warto wybrać gorące nożyczki?

Wiele kobiet zmaga się z kruchymi i łamliwymi włosami, nie mogąc ich zapuścić nawet przed kilka lat. Gorące nożyczki sprawiają, że końcówki nie kruszą się, a my zauważamy różnice w przyroście!

Jak przebiega proces podcinania włosów gorącymi nożyczkami?

 1. Mycie skóry głowy i włosów

  Kiedy do nas przyjdziesz – przywitamy cię z uśmiechem i zaproponujemy kawę oraz coś słodkiego. Przeprowadzimy krótki wywiad odnośnie twoich włosów oraz oczekiwań a następnie zaprosimy na myjkę fryzjerską, gdzie przejdziemy do mycia – nie musisz się przygotowywać specjalnie w domu przed zabiegiem – o wszystko zadbamy!

 2. Wypielęgnowanie włosów

  Po umyciu i odsączeniu włosów, korzystając z okazji – nałożymy na twoje włosy głęboko odżywczą maskę, która nawilży twoje włosy i je wygładzi aby były jeszcze piękniejsze. Pozwolimy jej pracować przez kilkanaście minut a następnie spłuczemy i raz jeszcze odsączymy włosy.

 3. Podział włosów do strzyżenia

  Teraz przygotujemy sprzęt – podłączymy nożyczki aby zdążyły się nagrzać. Dzięki regulacji temperatury, dobieramy parametry indywidualnie do każdych włosów. Dokładnie podzielimy twoje włosy na sekcje i dalej na cienkie pasemka do podcięcia.

 4. Podcięcie włosów

  Ustalimy jaką długość włosów chciałabyś obciąć – podpowiemy również w kwestii optymalnej długości cięcia aby twoje włosy były w pełni zdrowe. Następnie przejdziemy do samego podcięcia. Jesteśmy w tym bardzo dokładni, więc może to potrwać dłuższą chwilę. Staramy się aby było bardzo równo i dbamy o każdy włosek!

 5. Suszenie włosów wraz z modelowaniem

  Po podcięciu włosów, zabezpieczamy końcówki olejkiem, a następnie podsuszamy włosy. Gdy włosy są wilgotne, przechodzimy do modelowania włosów na szczotce, aby dodatkowo je wygładzić i uformować ładny kształt fryzury. Po tym zabiegu możesz już cieszyć się pięknymi i zabezpieczonymi przez uszkodzeniami włosami!

Jak działają gorące nożyczki?

Gorące nożyczki mogą nagrzewać się nawet do 140 stopni, dzięki czemu końcówki po podcięciu są maksymalnie uszczelnione co zapobiega uszkodzeniom, rozdwajaniu się końcówek oraz szybkiemu przesuszaniu włosów. Strzyżenie na gorąco jest w 100% bezpieczne, włosy nie palą się.

Gabriela Preis
Gabriela Preis
2024-01-24
Serdecznie polecam, cudowna obsługa a efekt zniewalający❤️
Justyna M
Justyna M
2024-01-11
Serdecznie polecam salon Hair New Life. To był mój pierwszy raz i na pewno nie ostatni! Bardzo miła atmosfera, pełny profesjonalizm, a oprócz tego ogromna dawka wiedzy o zabiegu, a także pielęgnacji po. A włosy...WOW, cudownie odżywione i gładkie! 🥰🥰
Marti Ta
Marti Ta
2024-01-02
Moje puszące się i wiecznie sterczące włosy wreszcie wyglądają dobrze. Zabieg miałam 1,5 m-ca temu, efekt nadal widoczny choć nie tak jak na początku. Polecam salon i przemiłą Angelikę.
Izabela Wybranowska
Izabela Wybranowska
2023-12-12
Pełen profesjonalizm! Włosy przepiękne. Dziękujemy!
wiktoria wilk
wiktoria wilk
2023-12-09
Super atmosfera, zabieg profesjonalnie wykonany z dbałością o każdy szczegół. Serdecznie polecam 🥰!
Klaudia Zielińska
Klaudia Zielińska
2023-12-05
Minęły prawie dwa miesiące od zabiegu, a włosy się wciąż super trzymają. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam usługi w tym salonie❤
amoresses
amoresses
2023-12-04
Na zabieg gorących nożyczek jechałam specjalnie 70 km zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego cięcia w tym salonie. Angelika wie co robi, zna się na tym i co najważniejsze kocha to. Używa profesjonalnych nożyczek. Co do samego zabiegu polecam go serdecznie. Niestety nie jest to popularna metoda, a powinna taką być. Widzę znaczną poprawę w moich włosach, które miały ogromną tendencje do łamiących się i rozdwajających się końcówek. Na pewno tutaj wrócę.
Weronika K
Weronika K
2023-11-28
Serdecznie polecam salon Hair New Life. Minął miesiąc odkąd byłam w salonie, jestem bardzo zadowolona po keratynowym prostowaniu i moje włosy stały się o niebo lepsze. Obsługa Pani Angeliki bardzo profesjonalna, dokładnie tłumaczyła co i jak w czasie zabiegu, jak i wyjaśniła wszystko po. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy udać się tam to ja z ręką na sercu polecam!
Justyna Surman
Justyna Surman
2023-11-26
Gorąco polecam usługi w salonie! 😊Profesjonalna obsługa a przy tym super atmosfera. Wykonywałam pakiet HAIR NEW LIFE i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Włosy są gładkie, błyszczące i wyprostowane. Angelika stwarza przyjazną atmosferę podczas zabiegu, tak więc można bez krępowania zadać jej każde nurtujące pytanie na temat dbania o włosy, polecanych zabiegów itp. Na pewno odwiedzę salon ponownie i będę polecać innym. 😍
Zabieg - gorące nożyczki Rzeszów

Gorące nożyczki – korzyści

 • przeciwdziałamy rozdwajaniu końcówek
 • możemy zapuścić wymarzoną długość – włosy nie kruszą się
 • zabezpieczamy włosy przed odparowywaniem dobroczynnych substancji odżywczych
 • włosy po podcięciu są zabezpieczone nawet do kilku miesięcy – możemy wykonywać strzyżenie stosunkowo rzadziej, niż w przypadku podcięcia włosów tradycyjnymi nożyczkami