Czym są gorące nożyczki?

Gorące nożyczki to innowacyjne urządzenie, które służy do podcięcia włosów na gorąco. Dzięki swoim licznym zaletom, zdobywają coraz większą popularność. To jedyne takie urządzenie na rynku, które pod wpływem ciepła uszczelnia końcówki włosów – zamyka je, wraz z zawartymi w nich substancjami odżywczymi.

Za pomocą podcięcia na gorąco, przeciwdziałamy rozdwajaniu się końcówek oraz chronimy włosy przed odparowywanie wody z włosów – zachowujemy nawilżenie wraz z innymi substancjami, które dostarczamy włosom, stosując maski z bogatym składem.

Dlaczego warto wybrać gorące nożyczki?

Wiele kobiet zmaga się z kruchymi i łamliwymi włosami, nie mogąc ich zapuścić nawet przed kilka lat. Gorące nożyczki sprawiają, że końcówki nie kruszą się, a my zauważamy różnice w przyroście!

Jak przebiega proces podcinania włosów gorącymi nożyczkami?

 1. Mycie skóry głowy i włosów

  Kiedy do nas przyjdziesz – przywitamy cię z uśmiechem i zaproponujemy kawę oraz coś słodkiego. Przeprowadzimy krótki wywiad odnośnie twoich włosów oraz oczekiwań a następnie zaprosimy na myjkę fryzjerską, gdzie przejdziemy do mycia – nie musisz się przygotowywać specjalnie w domu przed zabiegiem – o wszystko zadbamy!

 2. Wypielęgnowanie włosów

  Po umyciu i odsączeniu włosów, korzystając z okazji – nałożymy na twoje włosy głęboko odżywczą maskę, która nawilży twoje włosy i je wygładzi aby były jeszcze piękniejsze. Pozwolimy jej pracować przez kilkanaście minut a następnie spłuczemy i raz jeszcze odsączymy włosy.

 3. Podział włosów do strzyżenia

  Teraz przygotujemy sprzęt – podłączymy nożyczki aby zdążyły się nagrzać. Dzięki regulacji temperatury, dobieramy parametry indywidualnie do każdych włosów. Dokładnie podzielimy twoje włosy na sekcje i dalej na cienkie pasemka do podcięcia.

 4. Podcięcie włosów

  Ustalimy jaką długość włosów chciałabyś obciąć – podpowiemy również w kwestii optymalnej długości cięcia aby twoje włosy były w pełni zdrowe. Następnie przejdziemy do samego podcięcia. Jesteśmy w tym bardzo dokładni, więc może to potrwać dłuższą chwilę. Staramy się aby było bardzo równo i dbamy o każdy włosek!

 5. Suszenie włosów wraz z modelowaniem

  Po podcięciu włosów, zabezpieczamy końcówki olejkiem, a następnie podsuszamy włosy. Gdy włosy są wilgotne, przechodzimy do modelowania włosów na szczotce, aby dodatkowo je wygładzić i uformować ładny kształt fryzury. Po tym zabiegu możesz już cieszyć się pięknymi i zabezpieczonymi przez uszkodzeniami włosami!

Jak działają gorące nożyczki?

Gorące nożyczki mogą nagrzewać się nawet do 140 stopni, dzięki czemu końcówki po podcięciu są maksymalnie uszczelnione co zapobiega uszkodzeniom, rozdwajaniu się końcówek oraz szybkiemu przesuszaniu włosów. Strzyżenie na gorąco jest w 100% bezpieczne, włosy nie palą się.

Zabieg - gorące nożyczki Rzeszów

Gorące nożyczki – korzyści

 • przeciwdziałamy rozdwajaniu końcówek
 • możemy zapuścić wymarzoną długość – włosy nie kruszą się
 • zabezpieczamy włosy przed odparowywaniem dobroczynnych substancji odżywczych
 • włosy po podcięciu są zabezpieczone nawet do kilku miesięcy – możemy wykonywać strzyżenie stosunkowo rzadziej, niż w przypadku podcięcia włosów tradycyjnymi nożyczkami