Pakiet zabiegów pielęgnacyjnych Hair New Life Rzeszów

Pakiet Hair New Life to kompleksowy zestaw zawierający różne zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym twoje włosy otrzymają nowe życie – zajmiemy się nimi od A do Z, wykonamy wszystkie zabiegi potrzebne do pełnej regeneracji i zabezpieczenia włosów. Odżywimy je i wzmocnimy, dzięki keratynie (w przypadku wybrania keratynowego prostowania) oraz aminokwasom (gdy zdecydujemy się na botoks włosów). Terapia ultradźwiękami wzmocni efekt zabiegu – mocne nawilżenie, piękny blask i cudowna miękkość pasm włosów. Polerowanie włosów sprawi, że włosy będą wygładzone, bez efektu choinki a dzięki gorącym nożyczkom, pożegnasz się z kruszeniem włosów i zapuścisz ich wymarzoną długość.

Salon z zabiegami pielęgnacyjnymi w Rzeszowie

Jakie zabiegi pielęgnacyjne składają się na Pakiet Hair New Life?

Jak się przygotować na usługę Pakietu Hair New Life?

1. Zrób listę kosmetyków do włosów

Zapisz w telefonie lub na kartce papieru nazwy swoich ulubionych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Sprawdzimy ich skład oraz powiemy Ci, czy mają korzystne działanie na twoje włosy. Chętnie doradzimy ci, jaki kosmetyki sprawdzą się u ciebie najlepiej, biorąc pod uwagę kondycję twoich włosów oraz ich porowatość.

2. Jakie zabiegi pielęgnacyjne miałaś wykonywane?

Przypomnij sobie z jakich zabiegów pielęgnacyjnych, regenerujących oraz prostujących korzystałaś do tej pory i opowiedz nam o nich – kiedy ostatni raz korzystałaś z takiej usługi, jakie były efekty. Opowiedz nam czy spełniły twoje wymagania, czy byłaś zadowolona i dlaczego?

3. Pomyśl o swoich oczekiwaniach

Zastanów się co jest dla ciebie problematyczne w Twoich włosach i jakich efektów oczekujesz. Dzięki produktom wysokiej jakości i starannej pracy, jesteśmy w stanie w dużym stopniu wyeliminować większość naszych problemów dotyczących włosów.

4. Czy dbasz o swoje codzienne nawyki?

Opowiedz nam, co na co dzień robisz z włosami. Prostowanie, kręcenie na lokówce, chodzenie spać z mokrymi włosami?
W ten sposób będziemy w stanie doradzić Ci, z jakich działań warto zrezygnować, ponieważ mogą mieć zły wpływ na kondycję Twoich włosów.

5. Te pytania mogą Ci w tym pomóc:

– Czy związujesz włosy do ciasnego koka, cienką gumką?
– Czy chodzisz spać w mokrych włosach?
– Czy rozczesujesz włosy dobrej jakości i budowy szczotką czy pierwszym z brzegu plastikowym grzebieniem?
– Czy suszysz włosy gorącym strumieniem powietrza suszarki?
– Czy często moczysz włosy w wodzie z chlorem (na basenie)?

Wypełnianie karty klienta przed zabiegiem pielęgnacyjnym włosów

Pakiet pielęgnacyjny Hair New Life – Jak przebiega wizyta?

1. Karta klienta

Jak zawsze, wizytę rozpoczniemy od krótkiego wywiadu i uzupełnienia karty klienta. Zapytamy cię o charakterystykę twoich włosów, ich bolączki, o to jakie masz nawyki w ich pielęgnacji i na jakim efekcie zabiegu najbardziej ci zależy. Na podstawie tych informacji zaproponujemy ci konkretny zabieg; keratynowe prostowanie włosów lub botoks, które będą głównym elementem pakietu Hair New Life.

Poniższy opis pakietu przedstawiony jest dla keratynowego prostowania włosów.

2. Mycie włosów

Po uzupełnieniu karty klienta, wywiadzie i doborze odpowiedniego zabiegu rozpoczynamy wykonywanie Pakietu Hair New Life na twoich włosach. W pierwszej kolejności zaprosimy Cię na fotel przy myjce fryzjerskiej. Kiedy usiądziesz wygodnie i zrelaksujesz się, rozpoczniemy od umycia twoich włosów specjalnym szamponem głęboko oczyszczającym, który rozchyli łuski włosów, abyśmy w dalszej kolejności mogły wprowadzić keratynę lub botoks we włosy by były zdrowsze i bardziej lśniące. Powstałą pianę trzymamy na włosach kilka minut, a następnie spłukujemy wodą i delikatnie odsączamy włosy ręcznikiem.

3. Suszenie włosów

Kiedy twoje włosy będą już umyte, zaprosimy cię do naszego głównego stanowiska. Podsuszymy delikatnie włosy, ustawiając średni nawiew i letni strumień powietrza. Lekko podsuszone włosy lepiej przyjmą preparaty a efekt będzie mocniejszy.

4. Podział włosów do aplikowania produktu

Twoje włosy są już gotowe do przyjęcia produktu, ale ponieważ przy specjalistycznych zabiegach pielęgnacyjnych na włosy, każdy element jest istotny i powinien być wykonywany starannie, dbałość o szczegóły realizujemy na każdym etapie naszych zabiegów. Dlatego na tym etapie podzielimy twoje włosy na sekcje, a następnie wydzielimy z nich cienkie pasemka. Dzięki takiemu podziałowi mamy pewność, że produkt pielęgnacyjny zostanie nałożony na włosy równomiernie i w odpowiedniej ilości. To klucz do udanego zabiegu i długotrwałych efektów. podczas nakładania dodatkowo przeczesujemy każdorazowo wszystkie pasma aby dotrzeć jeszcze lepiej do pojedynczych włosów. Stopniowo wydzielamy kolejne pasma włosów, aż nałożymy produkt na wszystkie partie.

5. Przerwa 30 min

Po nałożeniu produktu na włosy, pozwalamy mu pracować przez około 30 minut. W przerwie poczęstujemy cię łakociami i kawą. Dodatkowo to czas, w którym z przyjemnością opowiemy ci o domowej pielęgnacji włosów, odpowiednim doborze kosmetyków i o tym jakie nawyki należy wyrobić, aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami jak najdłużej.

Krówki w salonie pielęgnacji włosów Hair New Life

6. Terapia ultradźwiękami

Dziesięć minut przed upływem czasu, gdy trzymamy produkt zaaplikowany ma włosach, przechodzimy do terapii ultradźwiękami. Wykonujemy ją przy użyciu specjalistycznego sprzętu z wiązką podczerwieni, który wprowadza produkt w głębokie partie włosów – tym samym wpływa na efekt końcowy. To świetny dodatek, który wzmocni efekt keratynowego prostowania oraz botoksu włosów.

7. Suszenie włosów

Po zakończeniu terapii ultradźwiękami, przystępujemy do suszenia włosów. Ustawiamy średni nawiew oraz letni strumień powietrza i suszymy włosy na 100%. Ta część zabiegu trwa dosyć długo, ponieważ produkt na włosach ze względu na swoją konsystencję wydłuża nieco ten proces, ale to dobra okazja na to aby się zrelaksować i odpocząć.

8. Podział włosów

Kiedy włosy będą już suche, ponownie przechodzimy do skrupulatnego dzielenia włosów na sekcje oraz mniejsze pasemka.

9. Prostowanie i polerowanie włosów

Tutaj dzieje się prawdziwa magia. Po tej części zabiegu twoje włosy będą zdrowe i pełne blasku. Ustawimy parametry prostownicy w taki sposób aby odpowiadały one kondycji twoich włosów oraz i charakterystyce. Każda z nas ma inne włosy i należy to wziąć pod uwagę podczas wykonywania zabiegów. Kiedy prostownica się nagrzeje – przejdziemy do wprasowywania za jej pomocą produktu we włosy oraz polerowania za pomocą specjalnej nakładki na maszynkę do strzyżenia. Wykonujemy te czynności na każdym pasemku po kolei, aż przejdziemy przez wszystkie sekcje.

10. Podcięcie gorącymi nożyczkami

Twoje włosy są już piękne i odżywione, teraz ocenimy stan końcówek i zapytamy cię ile chciałabyś podciąć. Zasugerujemy również jaka powinna być długość cięcia aby włosy były w pełni zdrowe, ale decyzja zawsze należy do ciebie. Podłączymy gorące nożyczki do prądu i pozwolimy im się nagrzać. Użycie tego rodzaju specjalistycznych nożyczek pozwoli na zamknięcie końcówek włosów, dzięki czemu pozostaną one zdrowe znacznie dłużej.

Efekt zabiegów pielęgnacyjnych w pakiecie Hair New Life

Zalecenia pozabiegowe – Pakiet zabiegów pielęgnacyjnych Hair New Life

1. Pierwsze mycie włosów po zabiegu

Wszystko zależy od tego, na jakie zabieg się zdecydujemy – keratynowe prostowania czy botoks włosów. Przy użyciu większości produktów, skórę głowy oraz włosy należy umyć po 24h. W niektórych przypadkach włosy myjemy od razu na wizycie.

2. Czynności, których należy unikać do pierwszego mycia po zabiegu

Jeśli użyjemy produktu do zabiegu, po których pierwsze mycie należy wykonać po 24h, dostaniesz specjalne zalecenia.

Należy unikać (przez 24h):

– Odgnieceń, tzn. nie związujemy włosów oraz nie zakładamy ich za uszy
– Wilgoci, tzn. unikamy deszczu, nie bierzemy gorącej kąpieli, odpuszczamy ciężki wysiłek fizyczny (pot)

3. Koloryzacja włosów

Koloryzację wykonujemy w odstępie czasowym min. 2 tygodnie przed zabiegiem oraz po zabiegu. Najlepiej wykonać w pierwszej kolejności farbowanie (ponieważ rozchyla łuski oraz powoduje zniszczenia), na następnie wykonać zabieg, który odżywi i zregeneruje nasze pasma włosów.

4. Codzienne nawyki

Warto zrezygnować z działań, które mają szkodliwy wpływ na stan naszych włosów tj.

  • Nie chodź spać z mokrymi włosami
  • Nie trzymaj mokrych włosów przez długi czas związanych ręcznikiem w tzw. turban
  • Nie rozczesuj włosów plastikowym grzebieniem
  • Nie podcinaj pojedynczych włosów nożyczkami do papieru
  • Nie związuj włosów w ciasny kok cienką gumką
Gabriela Preis
Gabriela Preis
2024-01-24
Serdecznie polecam, cudowna obsługa a efekt zniewalający❤️
Justyna M
Justyna M
2024-01-11
Serdecznie polecam salon Hair New Life. To był mój pierwszy raz i na pewno nie ostatni! Bardzo miła atmosfera, pełny profesjonalizm, a oprócz tego ogromna dawka wiedzy o zabiegu, a także pielęgnacji po. A włosy...WOW, cudownie odżywione i gładkie! 🥰🥰
Marti Ta
Marti Ta
2024-01-02
Moje puszące się i wiecznie sterczące włosy wreszcie wyglądają dobrze. Zabieg miałam 1,5 m-ca temu, efekt nadal widoczny choć nie tak jak na początku. Polecam salon i przemiłą Angelikę.
Izabela Wybranowska
Izabela Wybranowska
2023-12-12
Pełen profesjonalizm! Włosy przepiękne. Dziękujemy!
wiktoria wilk
wiktoria wilk
2023-12-09
Super atmosfera, zabieg profesjonalnie wykonany z dbałością o każdy szczegół. Serdecznie polecam 🥰!
Klaudia Zielińska
Klaudia Zielińska
2023-12-05
Minęły prawie dwa miesiące od zabiegu, a włosy się wciąż super trzymają. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam usługi w tym salonie❤
amoresses
amoresses
2023-12-04
Na zabieg gorących nożyczek jechałam specjalnie 70 km zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego cięcia w tym salonie. Angelika wie co robi, zna się na tym i co najważniejsze kocha to. Używa profesjonalnych nożyczek. Co do samego zabiegu polecam go serdecznie. Niestety nie jest to popularna metoda, a powinna taką być. Widzę znaczną poprawę w moich włosach, które miały ogromną tendencje do łamiących się i rozdwajających się końcówek. Na pewno tutaj wrócę.
Weronika K
Weronika K
2023-11-28
Serdecznie polecam salon Hair New Life. Minął miesiąc odkąd byłam w salonie, jestem bardzo zadowolona po keratynowym prostowaniu i moje włosy stały się o niebo lepsze. Obsługa Pani Angeliki bardzo profesjonalna, dokładnie tłumaczyła co i jak w czasie zabiegu, jak i wyjaśniła wszystko po. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy udać się tam to ja z ręką na sercu polecam!
Justyna Surman
Justyna Surman
2023-11-26
Gorąco polecam usługi w salonie! 😊Profesjonalna obsługa a przy tym super atmosfera. Wykonywałam pakiet HAIR NEW LIFE i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Włosy są gładkie, błyszczące i wyprostowane. Angelika stwarza przyjazną atmosferę podczas zabiegu, tak więc można bez krępowania zadać jej każde nurtujące pytanie na temat dbania o włosy, polecanych zabiegów itp. Na pewno odwiedzę salon ponownie i będę polecać innym. 😍

Zalety Pakietu zabiegów pielęgnacyjnych na włosy – Hair New Life

  • To kompleksowa usługa w jednym pakiecie, dzięki czemu nie musisz umawiać się na każdym zabiegiem osobno
  • Po przeprowadzeniu konsultacji dobieramy odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę m.in. kondycję włosów przed zabiegiem oraz oczekiwania – decydując się na Pakiet HNL, możemy wykonać zarówno keratynowe prostowania, jak i botoks włosów
  • Dzięki terapii ultradźwiękami wzmacniamy efekt końcowy – efekty są jeszcze trwalsze
  • Polerowanie włosów wygładza nasze włosy – usuwa zniszczone, odstające końcówki (bez efektu cieniowania)
  • Gorące nożyczki to nowoczesny sprzęt, który zapobiega kruszeniu oraz rozdwajaniu włosów